• Dziś:

- IX Niedziela w ciągu roku. Po Mszy św. o godz. 11.00 Nieszpory Eucharystyczne i Procesja. W naszym kościele nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

- Wszystkich parafian i gości zapraszamy na Festyn Rodzinny pod hasłem: 'Wdzięczni Bogu za wolność'. o godz. 14.00. Pragniemy wspomnieć wydarzenia sprzed 100 lat. Cieszyć się wolnością i doświadczyć Wspólnoty Kościoła w wymiarze radości i wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, a szczególnie dzieci potraktują to spotkanie jako kontynuację Dnia Dziecka

  • W tym tygodniu:

- Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.

- 5.06. - Wtorek - Wspomnienie św. Bonifacego Bp i M.

- 7.06. - Czwartek - Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii. Po Nieszporach Eucharystycznych i Procesji błogosławieństwo dzieci oraz błogosławieństwo wianuszków. Jest to I-wszy czwartek miesiąca. Modlitwy w intencji powołań i 17.30.

- 8.06. - Piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Porządek Mszy św. niedzielny.

- 9.06. - Sobota - Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

- W maju zebrano i wysłano na Radio Maryja 730 zł.

- W dniach 22-24.06. organizowana jest Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium MB Wspomożycielki Wiernych. Grupa pielgrzymkowa z naszej parafii wyruszy 23.06. po Mszy św. ok. godz. 8.00. Zapisy od przyszłej niedzieli w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pielgrzymka zakończy się 24.06. (niedziela) uroczystą Eucharystią o godz. 17.00 pod przewodnictwem ks. Abpa Metropolity Tadeusza Wojdy. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza.

- Koncert zespołu Arka Noego odbędzie się w sobotę 9.06. o godz. 16.0 przy kościele Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku (ul. ks. Suchowolca 27), a Koncert Uwielbienia 'Bogu Dźwięki' w niedzielę 10.06. o godz. 20.30 przed Katedrą białostocką. Zapraszamy.

- W niedzielę 10.06. przypada I rocznica święceń biskupich oraz ingresu do Katedry białostockiej Jego Ekscelencji ks. Abpa Tadeusza Wojdy. Msza św. pod przewodnictwem Abpa Metropolity będzie sprawowana o godz. 11.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego Arcypasterza.

  • Za tydzień:

- X Niedziela Zwykła. Prosimy o ofiary na remonty prowadzone w naszym kościele.

- Czekamy na zamówione już 15 okien do kościoła. Łączny koszt okien i wymiany wynosi 49 000 zł.

  • W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Mieczysław Chwiedź

+ Jadwiga Wierzbicka

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.