• Dziś:

- 10 Niedziela Zwykła w ciągu roku

- Pierwsza rocznica świeceń biskupich J. E. Ks. Arcybiskupa dr. Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego. Módlmy się za naszego Pasterza aby jego posługa przynosiła obfite owoce świętości i mobilizowała nas wszystkich do odpowiedzialności za Mistyczne Ciało Chrystusa.

- Bóg zapałać za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone są na prace remontowe w naszym kościele.

  • W tym tygodniu:

- 11.06. – poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby Ap.

- 13.06 – środa – wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Odpust w Kolegiacie Sokólskiej. Podobnie jak przed miesiącem, zapraszamy na procesję fatimską po Mszy Świętej wieczornej. Po nabożeństwie będzie można oddać cześć relikwiom świętych Pastuszków Fatimskich.

- 14.06 – czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala Bp. M.

- Dziękujemy wszystkim, którzy dopomogli w zorganizowaniu i przeprowadzeniu festynu rodzinnego w ubiegłą niedziele. Dziękujemy naszym gospodyniom, które obficie zastawiły stół. Dziękuję pani Ewie Kulikowskiej Burmistrz Sokółki i panu Piotrowi Rećko Staroście Sokólskiemu za patronat nad festynem. Dziękuje p. Jerzemu Lisowi za wparcie gastronomiczne i życzliwą pomoc. Dziękuję Parafianom i Gościom za wspólną atmosferę i liczną obecność na naszym festynie.

- W dniach 22-24.06. organizowana jest Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium MB Wspomożycielki Wiernych. Grupa pielgrzymkowa z naszej parafii wyruszy 23.06. po Mszy św. ok. godz. 8.00. Zapisy od dziś w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pielgrzymka zakończy się 24.06. (niedziela) uroczystą Eucharystią o godz. 17.00 pod przewodnictwem ks. Abpa Metropolity Tadeusza Wojdy. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza.


  • Za tydzień:

- XI Niedziela Zwykła

- Zbiórka do puszek na KUL i CPK w Białymstoku

- O godz. 17.00 ostatnie przed wakacjami spotkanie Katechizmowe.