• Dziś:

- XI Niedziela w ciągu roku /Niedziela Zwykła/.

- Przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i CPK w Białymstoku.

- Na godz. 17.00 zapraszam chętnych na Spotkanie Katechizmowe /ostatnie przed wakacjami/.

  • W tym tygodniu:

- 21.06. - Czwartek - Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi Zakonnika.

- 23.06. - Sobota - W Dniu Ojca pamiętajmy w modlitwie i wyrazach wdzięczności o naszych Ojcach dziękując im za dar życia, wychowania i miłości.

- W ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej parafii i prowadzonych w niej prac zebrano kwotę 6 243 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

- W dniach 22-24.06. organizowana jest Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium MB Wspomożycielki Wiernych. Grupa pielgrzymkowa z naszej parafii wyruszy 23.06. po Mszy św. ok. godz. 8.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pielgrzymka zakończy się 24.06. (niedziela) uroczystą Eucharystią o godz. 17.00 pod przewodnictwem ks. Abpa Metropolity Tadeusza Wojdy. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza.

- Biuro Radia Maryja przy parafii św. Antoniego w Sokółce organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę w dniach 7-8.07.2018 r. Szczegóły pod numerem tel. 586 613 511.

- Od 30.07. do 12.08.2018 r. z Białegostoku na Jasną Górę będzie podążała 32 Białostocka Piesza Pielgrzymka. W tym roku pątnicy będą wędrować do duchowej Stolicy Polski pod hasłem: 'Jesteśmy Napełnieni Duchem Świętym'. Zapisy na pielgrzymkę w Sokółce 27 i 28.07. w parafii św. Antoniego po Mszy św. wieczornej.

  • Za tydzień:

- XII Niedziela Zwykła. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

- Mszę św. o godz. 11.00 odprawi w naszej parafii ks. Tomasz Mnich, który odbywał w naszej parafii wakacyjne praktyki diakońskie, a który od 26.08.2018 r. podejmie zgodnie z wolą Arcybiskupa Tadeusza Wojdy posługę duszpasterską jako wikariusz naszej parafii. Po Mszy św. ks. Neoprezbiter udzieli obecnym błogosławieństwa prymicyjnego.