• Dziś:

- XVII Niedziela Zwykła. W naszej parafii na zakończenie każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona kierowców, którego wspominaliśmy w minioną środę. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną za pośrednictwem Miva Polska przeznaczone na zakup środków transportowych dla misjonarzy. Święcić pojazdy będziemy na parkingu prze kościołem, przy ul. Osiedle Zielone i Jana Pawła. Poświęcone będą pojazdy przy których obecni właściciele o to poproszą.

  • W tym tygodniu:

- Jutro wyrusza spod Katedry Białostockiej Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Otoczmy ich nasza modlitwą i powierzmy swoje intencje. W zakrystii można zapisać się do Grupy Złotej podając swoje intencje i zobowiązując się do modlitwy w intencji pielgrzymów.

- 31.07. - Wtorek - Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli Kpł. Wieczorną Mszą św. kończymy trwające w naszej świetlicy Wakacje z Bogiem. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób w przeprowadzenie tego przedsięwzięcia.

-1.08. - Środa - Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego Bp Dr Kościoła. Sierpień miesiąc licznych pielgrzymek Maryjnych i rocznic narodowych jest tradycyjnie miesiącem, w którym Biskupi polscy zwracają się do wiernych Kościoła Katolickiego z prośbą o ofiarę dobrowolnej abstynencji podjętej w intencji naszej Ojczyzny.

- 2.08. - Czwartek - Pierwszy Czwartek sierpnia. Na godz. 17.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań

- 3.08. - Piątek - I-wszy Piątek sierpnia. Nabożeństwo ku czci NSJ po Mszy św. o godz. 7.00 i o 17.45 na zakończenie cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

- 4.08. - Sobota - Wspomnienie św. Jana Vianneya Kpł., Patrona proboszczów. I-wsza Sobota sierpnia. Nabożeństwo ku czci NSM po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00.

- Rowerowa Pielgrzymka z Białegostoku na Jasną Górę po raz 7 wyruszy w dniach 3 - 10 sierpnia. Uczestnikiem rowerymki może być każdy, kto ukończył 12 rok życia. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego roweru i zarejestrowanie się poprzez stronę internetową rowerymka.pl.

- W dniach 16 - 25.08.2018 r. organizowana jest XXVI Ekumeniczna Piesza Pielgrzymka do Wilna. W tym roku przebiega pod hasłem: 'Mocni w Duchu'. Pielgrzymka wyruszy 16.08. po Mszy św. o godz. 5.30 w Białostockiej Katedrze. Zapisy będą trwały od 16.07. do 3.08. w parafii pw. Ducha Świętego w Białymstoku, od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 - 19.00. Wymagany jest paszport.

  • Za tydzień:

- XVIII Niedziela Zwykła. I-wsza Niedziela sierpnia. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.

  • W tym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Antoni Aniśko

Polećmy go Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niech mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.