• Dziś:

- XVIII Niedziela Zwykła, I-sza Niedziela sierpnia po Mszy Świętej o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna w ramach diecezjalnego przygotowania do X Rocznicy Wydarzenia Eucharystycznego w Sokółce.

  • W tygodniu:

- 06.08 – poniedziałek – Święte Przemienienia Pańskiego. Msze Święte w naszej parafii według rozkładu niedzielnego

- 08.08 – środa – wspomnienie św. Dominika Kp.

- 09.08 – czwartek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża Dz. M. Patronki Europy

- 10.08 – piętek – święto św. Wawrzyńca Dk. M.

- 11.08 – sobota – wspomnienie św. Klary Dz.

- miesiąc sierpień wiąże się z apelem Episkopatu Polski o dar abstynencji w intencji Ojczyzny

- Apostolstwo Trzeźwości Archidiecezji Białostockiej zaprasza do udziału w rekolekcjach:

- 10-12 sierpnia – w par. MB Pocieszenia w Krypnie

- 17-19 sierpnia – w par. św. Kazimierza w Białymstoku

- 24-26 sierpnia – w par. NMP Nieustającej Pomocy w Kozińcach

- 26-28 sierpnia – w par. Opatrzności Bożej w Michałowie

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu troska o trzeźwość naszego Narodu. Zapraszamy również na comiesięczną modlitwę w intencji osób uzależnionych – w I soboty miesiąca w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku o godz. 18.00

- Pamiętajmy w modlitwach o pielgrzymach wędrujących z Białegostoku na Jasną Górę do Królowej Polski, wśród nich są też nasi parafianie z ks. Tomaszem, którzy niosą też przed tron Bogarodzicy intencje naszej parafii.

- Przy święceniu pojazdów w minioną niedzielę zebrano ofiary na zakup środków lokomocji dla misjonarzy w kwocie 3363 zł. Dziękujemy ofiarodawcom w imieniu misjonarzy.

- Na Radio Maryja w lipcu zebrano i wysłano 480 zł

  • Za tydzień:

- XIX Niedziela Zwykła. II-ga niedziela sierpnia. Prosimy o ofiary na zakup opału na zbliżającą się zimę. Potrzeba nam na sezon grzewczy ponad 20 ton peletu, który zostanie dostarczony w tym miesiącu.

  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Ryszard Polak

+ Stanisława Żółtko

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.