• Dziś:

- XXVI Niedziela Zwykła. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na potrzeby Caritas Parafialnej, którą kieruje ks. Tomasz Mnich. Ofiary będą przeznaczone na działalność charytatywną wspierającą duszpasterstwo naszej parafii, działalność poszczególnych grup i wspólnot. Serdecznie dziękujemy za ofiary.

  • W tym tygodniu:

- Od poniedziałku rozpoczynamy miesiąc październik i związane z nim Nabożeństwo Różańcowe, które będzie odprawione codziennie po Mszy św. wieczornej, która od jutra będzie odprawiana o godz. 17.00. Serdecznie zachęcamy do odmawiania Różańca w domach, w gronie rodziny czy wspólnoty sąsiedzkiej. Różaniec jest najskuteczniejszą bronią w walce ze złem, jak zapewnia nas Matka Boża w objawieniach w Lourdes i Fatimie.

- 1.10. - Poniedziałek - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus Dz. i Dr K.

- 2.10. - Wtorek - Wspomnienie św. Aniołów Stróżów.

- 4.10. - Czwartek - Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. I-wszy czwartek października. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań na godz. 16.30.

- 5.10. - Piątek - Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej Dz. I-wszy piątek miesiąca. Nabożeństwo ku czci NSJ po Mszy św. o godz. 7.00 i na zakończenie Adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 16.45.

- 6.10. - Sobota - I-wsza sobota października. Nabożeństwo I-wszo sobotnie po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Wieczorne nabożeństwo połączone z Różańcem zakończy się o godz. 21.00. Na 20.00 zapraszamy na godzinę uwielbienia.

- W sobotę 6.10. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium w Różanymstoku. Rozpocznie się o godz. 10.00, a zakończy o godz. 14.30. Chętnych na wyjazd autokarowy do Różanegostoku zapraszamy do zapisywania się dziś w zakrystii.

- Dzień Dawcy Szpiku odbędzie się w niedzielę 14.10. w godz. 7.30 - 19.30 przy parafii św. Wojciecha w Białymstoku, w oratorium św. Jerzego (ul. Warszawska 46a). Dawca szpiku może zostać każdy zdrowy człowiek w wieku 18 - 55 lat, ważący nie mniej niż 50 kg. Na miejscu możliwość rejestracji dawców.

- Uniwersytet Medyczny w Białymstoku oraz Starostwo Powiatowe w Sokółce serdecznie zapraszają na spotkanie w ramach projektu 'Profilaktyka chorób odkleszczowych i eliminowanie skutków ich występowania w najbardziej zagrożonych grupach ryzyka województwa podlaskiego'. Wykład na temat profilaktyki i leczenia chorób odkleszczowych wygłosi dr n. med. Justyna Dunaj z Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji w Białymstoku 1.10.2018 r. o godz. 9.00 dla osób pracujących w sektorze rolnictwa, łowiectwa i rybactwa, a o godz. 11.00 dla osób wykonujących zawód medyczny, w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokółce przy ul. Marszałka Piłsudskiego 8.

  • Za tydzień:

- XXVII Niedziela Zwykła. Msza św. z okazji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii, w 10 r. Wydarzeń Eucharystycznych zostanie odprawiona w niedzielę 7.10. o godz. 11.00 w Kolegiacie św. Antoniego w Sokółce. Mszy św. przewodniczyć będzie Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki. Zapraszamy do uczestnictwa naszych parafian i odwołujemy adorację Najświętszego Sakramentu i procesję Eucharystyczną z racji na I Niedzielę października.

  • W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Leon Trzasko

+ Irena Szydłowska

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Rodzinie śp. Leona Trzasko składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary zebrane zamiast kwiatów i złożone na potrzeby parafii w kwocie 1 500 zł.