• Dzisiaj:

- Dzisiaj obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu wspominamy również nadanie Najświętszego Imienia Jezus.

- Dzięki Bożej łasce zakończyliśmy Rok Pański 2016. W naszej parafii w minionym roku Ochrzciliśmy 27 dzieci, Sakramentalny Związek Małżeński przyjęło 17 par, a 42 parafian odeszło do Pana. Pełne sprawozdanie z działalności parafii w 2016 roku przedstawimy po zakończeniu kolędy.

- W poniedziałek 2.01., Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, Bp i Dr.

- W sobotę 6.01., Uroczystość Objawienia Pańskiego. Podczas Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła. Układ Mszy w porządku niedzielnym.

- Jesteśmy w trakcie kolędy- odwiedzin duszpasterskich parafian. Chcemy nieść Wam kapłańskie błogosławieństwo, modlić się razem o potrzebne łaski, rozmawiać o naszym Kościele parafialnym ciesząc się sukcesami, wyznaczając sobie nowe zadania.

Prosimy o przygotowanie krzyża i świec na stole, oraz wody święconej i kropidła. Prosimy o odprowadzenie księdza do sąsiadów.

Prosimy o ofiary konieczne do dalszego prowadzenia rozpoczętych prac (wymiana okien w kościele), oraz planowania dalszych inwestycji (ogrzewanie kościoła i schody do naszej świątyni).

Ofiarowując nam pieniądze prosimy o precyzyjne określenie ile ofiarujemy na Kościół, a ile na kolędę.

- Porządek kolędy na ten tydzień:

  • Za tydzień:

- W najbliższą niedzielę święto Chrztu Pańskiego i zakończenie Okresu Narodzenia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 9 odbędzie się Spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej. Nastąpi odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, stąd też prosimy o przyniesienie świec, najlepiej tych, które zapalaliśmy podczas chrztu naszych dzieci.