Dziś:

- Na Mszę św. o godz 11.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z kl. 8 podstawowej i 3 gimnazjum. Po Mszy św. katecheza dla młodzieży w kościele.

- Na zakończenie tygodnia misyjnego ofiary ze brane dziś na tacę są przeznaczone na potrzeby misji.

- Przypominamy i zachęcamy do skorzystania z prawa wyborczego, zgodnie z własnym sumieniem dla dobra naszej małej Ojczyzny. Nieobecni nie mają racji- wyraźmy nasze poparcie tym, którym ufamy, że będą służyć dobru.

W tym tygodniu:

- 22.10. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Jana Pawła II Papieża

- Wypominki w naszej parafii od 2 do 6.11.2018 r. o godz. 16.30. Różaniec wypominkowy, a następnie Msza św. z Nieszporami żałobnymi w intencji wspomnianych zmarłych. Kartki na poszczególne dni znajdziecie w przedsionku kościoła. Prosimy imiona i nazwiska wpisywać czytelnie w mianowniku.

- W ubiegłą niedzielę w naszej świątyni i w Starej Kamionce zebrano na tacę kwotę 7 632 zł. Na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia do puszek zebrano 574 zł. Dziękujemy ofiarodawcom.

- Proponujemy Wam, Drodzy Parafianie książkę wydaną przez Edycję św. Pawła i zawierającą Ewangelie wraz z komentarzem na wszystkie dni 2019 r. z dodatkiem modlitw i nabożeństw. Pomoże ona lepiej zrozumieć uniwersalną i wyzwalającą Prawdę Ewangelii. Koszt książki wynosi 10 lub 20 zł w zależności od formatu. Chętnych prosimy o zapisywanie się na proponowaną książkę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

- Potrzebna jest pomoc przy sprzątaniu kościoła. Dwie Panie robią to charytatywnie od dłuższego czasu. Gdyby znalazły się jeszcze osoby chętne do współpracy, usprawniłoby to dbałość o estetykę naszej świątyni. Po wymianie okien jest do odnowienia kaplica Różańcowa pod kościołem. Zapraszamy do współpracy, ponieważ na wszystko nie wystarcza ofiar zbieranych w kościele. Chodzi w tej konkretnej sprawie o szpachlowanie i malowanie.

Za tydzień:

-XXX Niedziela Zwykła.

- Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym przeżywać będziemy ze szczególną pamięcią o wyznawcach Chrystusa w Pakistanie. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane ofiary jako pomoc Kościołowi w potrzebie.

- Msza św. z okazji imienin Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego będzie sprawowana w Katedrze Białostockiej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.