Dziś:

- Gościmy ks. dk. Dominika Budzickiego reprezentującego AWSD w Białymstoku. Dziękujemy za wspólną modlitwę i prosimy przekazać Społeczności Seminaryjnej serdeczne pozdrowienia z darem modlitwy i ofiarami złożonymi dziś na tacę.

- Dziś o 16.30 i tak samo w poniedziałek i wtorek Nabożeństwo Wypominkowe.

W tym tygodniu:

- 7.11. – Środa – Rozpoczyna się w Bazylice Archikatedralnej w Białymstoku Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia o godz. 18.00. Dekanat Sokólski jest zaproszony na wtorek 13.11. W przyszłą niedzielę zapisujemy chętnych na wyjazd autokarowy. Nowenna zakończy się 16.11. Uroczystością Matki Miłosierdzia.

- 9.11. - piątek - Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

- 10.11. - Sobota - Wspomnienie św. Leona Wielkiego Pp. i Dr Kościoła. W sobotę w ramach Nowenny Opieki NMP Ostrobramskiej młodzież naszej Archidiecezji zbierze się na spotkanie modlitewne w Katedrze Białostockiej. Z naszej parafii jadą na Dzień u Mamy młodzi przygotowujący się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

- Państwowa Straż Pożarna w Białymstoku informuje, że każdego roku w naszych mieszkaniach i domach powstaje kilkadziesiąt tysięcy pożarów i kilka tysięcy zdarzeń, gdzie dochodzi do emisji tlenku węgla. Nasz dom jest miejscem, w którym każdy z nas czuje się najbezpieczniej. Mimo to, właśnie tam ginie największa liczba osób. W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym Straż Pożarna rekomenduje instalowanie czujek dymu i tlenku węgla oraz przypomina o corocznym dokonywaniu obowiązkowego przeglądu i czyszczeniu przewodów kominowych oraz sprawdzeniu instalacji wentylacyjnej.

- Trwają prace remontowe w kaplicy Jezusa Miłosiernego, przepraszamy za powstałem utrudnienia.

- Na Radio Maryja wysłano za miesiąc październik 455 zł.

- Na Kościół Prześladowany do puszek zebrano 696 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

Za tydzień:

- Święto Niepodległości. Modlimy się w intencji Ojczyzny w 100 rocznicę odzyskania wolności po rozbiorach. Główne uroczystości kościelne odbędą się w przyszłą niedzielę w kościele św. Antoniego o godz. 10.00.

- W naszym kościele na godz. 11.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I-wszej Komunii Świętej wraz z rodzicami.

- Przyszła niedziela to II-ga niedziela miesiąca. Prosimy o ofiary na sfinansowanie prowadzonych prac.