• Dziś:

- Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

- Na godz. 12.00 po Mszy św. zapraszamy wszystkie wspólnoty naszego kościoła parafialnego: Białą Procesję, Caritas Parafialną, Chór Parafialny, Grono Przyjaciół Seminarium, Koła Żywego Różańca, Matki w Modlitwie, Ministrantów, Odnowę w Duchu Świętym, Przyjaciół Radia Maryja, Ruch Rodzin Nazaretańskich, Ruch Światło Życie, Schole Parafialną, i Świetlice 'Pod aureolą św. Józefa' na spotkanie kolędowe do Domu Rodzinnego 'Serce' przy ul. Kryńskiej. Chcemy doświadczyć Wspólnoty Kościoła, w której każdy znaleźć może przestrzeń dla siebie i swojej aktywności. Serdecznie zapraszamy.

  • W tym tygodniu:

- 31.12. - poniedziałek - Ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza Święta o godz. 17.00 zostanie odprawiona w intencji dziękczynnej za cały 2018 rok. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

- 1.01. - wtorek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego.

- 2.01. – środa – Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu Bp i Dr K

-3.01. - czwartek - I-szy czwartek stycznia. Modlitwa o powołania o godz. 16.30.

- 4.01. - piątek - I-szy piątek miesiąca. Nabożeństwo ku czci NSJ po Mszy św. o godz. 7.00 i przed Mszą św. wieczorną o godz. 16.45.

- 5.01. - sobota - I-sza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci NSM po Mszy św. o 7.00 i 17.00.

- Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, dar spotkania i ofiary składane przy okazji wizyty kolędowej. Przed nami kolejny tydzień wizyty duszpasterskiej. Porządek kolędy znajdziemy na stronie internetowej parafii i na tablicy ogłoszeń. Prosimy tradycyjnie o przygotowanie na kolędę stołu z krzyżem, świecami i wodą święconą. Kolędę na wsiach rozpoczynamy o godz. 9.00, a w Sokółce o godz. 16.00. Prosimy o powiadomienie sąsiadów o terminie kolędy. Składając ofiarę księdzu określmy ile ofiarowujemy na potrzeby parafii a ile za kolędę. W tym tygodniu odwiedzimy:

2

Śr.

Bobrowniki, Drahle

Od 16

3

Czw.

Nowa Kamionka, ul. Wodna

Od 16

4

Pt

Ulica Kryńska

Od 16

  • Za tydzień:

- Uroczystość Objawienia Pańskiego (tradycyjnie Trzech Króli). Podczas Mszy św. święcenie kredy i kadzidła.

- O godz. 13.00 pod kinem 'Sokół' rozpocznie się tradycyjny Orszak Trzech Króli. Zapraszamy serdecznie do wspólnego maszerowania.