• Dziś:

- Na godz. 11.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I-wszej Komunii Świętej.

- Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są, jak w każdą II-gą niedzielę miesiąca na prace remontowe naszej parafii.

  • W tym tygodniu:

- 11.02. -Poniedziałek- XXV Światowy Dzień Chorego. Otoczmy modlitwą za wstawiennictwem M.B. z Lourdes wszystkich cierpiących naszych parafian. Na wspólną modlitwę do świątyni zapraszamy tradycyjnie w II-gi dzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w Święto Matki Kościoła.

- 14.02. -Czwartek- Święto św. Cyryla Mnicha i Metodego Bp., Patronów Europy.

- Zachęcamy do włączenia się do nieustannej modlitwy różańcowej w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie. To tylko jedna godzina modlitwy różańcowej w miesiącu. Poświęć tę godzinę na modlitwę o pokój w naszej Ojczyźnie i na świecie. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

- Z powodu wzrastającej ostatnio ilości wypadków drogowych z udziałem pieszych, Policja apeluje o noszenie elementów odblaskowych w terenie zabudowanym i przechodzenie w miejscach do tego wyznaczonych. Kierowcom przypomina o zachowaniu ostrożności i stosowaniu się do przepisów drogowych. Jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków jest nadmierna prędkość. Uczyńmy wszystko, by nasz udział w ruchu drogowym odbywał się zawsze bezpiecznie.

- Szkolenie uzupełniające skierowane do rolników w zakresie stosowania środków ochrony roślin odbędzie się w dniu 18.02.2019 r. o godz. 11.00 w Wiejskim Klubie Kultury w Starej Kamionce. Szczegóły na plakacie.

  • Za tydzień:

- Na godz. 11.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na Mszę św., a po Mszy na katechezę.

- W przyszłą niedzielę będziemy gościć przedstawiciela AWSD w Białymstoku. Alumn swoją obecnością i wspólną modlitwą ma nas uwrażliwić na Seminarium jako Serce Archidiecezji, o które musimy dbać, aby zasilało nasz Kościół dobrymi kapłanami. Prosimy o ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie tej uczelni.

W tym tygodniu odeszła do wieczności:

+ Maria Klej

Polećmy ją Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niech jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.