• Dziś:

- Uroczystość Wniebowstąpienia przypomina nam zaangażowanym w sprawy doczesne, którzy zgodnie z Bożym poleceniem czynimy sobie ziemię poddaną, że nasza Ojczyzna jest w Niebie i idąc za Chrystusem, który jest: drogą, prawdą i życiem musimy pamiętać o celu, do którego zmierzamy.

- Z racji na I-wszą niedzielę czerwca po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna. Prosimy o pomoc w jej zrealizowaniu.

- Przed kościołem dzieci i młodzież działająca w Oazie, Świetlicy, Scholi i Ministrantach poproszą o ofiary na wsparcie rekolekcji oazowych i Wakacji z Bogiem, które będą organizowane w sierpniu w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

  • W tym tygodniu:

- 3.06. -Poniedziałek- Wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy M.

- 5.06. -Środa - Wspomnienie św. Bonifacego Bp M.

- 6.06. -Czwartek- I-wszy czwartek czerwca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań o godz. 17.30. O godz. 18.00 Mszę Świętą dziękczynną w 1 rocznicę święceń kapłańskich odprawi ks. Tomasz Mnich wraz ze swoimi kolegami z roku. Otoczmy ich naszą modlitwą.

- 7.06. -Piątek- I-wszy piątek miesiąca. Nabożeństwo ku czci NSJ po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu jak w każdy piątek od 15.00..

- Nabożeństwo Czerwcowe w naszym kościele codziennie po Mszy św. wieczornej.

- 8.06. -Sobota- Zapraszamy na godz. 18.00 wszystkie wspólnoty naszej parafii: Matki w Modlitwie, Odnowę w Duchu św., Ruch Rodzin Nazaretańskich, Chór, Młodzież Oazową, Ministrantów i Dzieci do wspólnego świętowania Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. i Nab. czerwcowym będziemy trwać na modlitwie jak uczniowie z Maryją w wieczerniku, uwielbiając Boga za Ducha Parakleta, który nas broni, poucza i napełnia nadzieją zbawienia

- Przygotowujemy się do Festynu Rodzinnego 'Abyśmy byli jeno- równi, razem, radośni'. ponawiam prośbę o pomoc w zorganizowaniu posiłku dla wszystkich uczestników festynu. Osoby, które zechciałyby upiec ciasto lub przygotować jakieś danie proszone są o zgłoszenie tego pod nr tel. 506 136 881, który można znaleźć na parafialnej stronie internetowej lub na tablicy ogłoszeń. Atrakcją tegorocznego festynu będzie występ krakowskiego kabaretu 'Trzecia Strona Medalu'.

  • Za tydzień:

- Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

- Druga niedziela miesiąca. Ofiary na tacę na dokończenie wymiany okien w kościele. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Caritas naszej Archidiecezji.

- O godz. 20.30 przed Katedrą Białostocką koncert uwielbienia Bogu Dźwięki w wykonaniu 100 osobowego chóru.