Kochani! Przed nami kolejny już (trzeci) Festyn Rodzinny w naszej parafii, który odbędzie się 16 czerwca o godz. 14.00.

Patronują mu i pomagają przy jego organizacji Pani Burmistrz Ewa Kulikowska i Pan Starosta Piotr Rećko, oraz wiele firm i życzliwych osób prywatnych z terenu Sokółki i okolic. Będziemy się integrować pod hasłem: 'Abyśmy byli jedno: równi, razem, radośni'. Prosimy o nie gotowanie obiadu i skorzystanie z zaplecza kulinarnego przygotowanego przez parafian.

W programie:
Występy zespołów muzycznych, występ dzieci ze świetlicy, występ przedszkolaków, pokazy Służb Mundurowych, pierwsza pomoc, punkt medyczny, malowanie twarzy, zabawy na dmuchańcach, stół biesiadny, ogrom słodkości, atrakcyjna loteria fantowa, modelowanie balonów, animacje dla dzieci i wiele innych :)! Ok. godz. 17.00 zwieńczeniem festynu będzie występ kabaretu z Krakowa 'Trzecia Strona Medalu'!

Pamiętajmy jednak, iż jest to nasze wspólne dzieło, stąd też nie bójmy się wziąć za nie odpowiedzialności. W miarę możliwości prosimy o pomoc w zorganizowaniu bufetu; zgłoszenia pod numer tel. 506 136 881.

Do miłego zobaczenia. Z Bogiem :)!