• Dzisiaj:

-XVII Niedziela Zwykła, o godzinie 11.00 Mszę Świętą z błogosławieństwem prymicyjnym odprawi ks. Dominik Budzicki.

-Po każdej Mszy Świętej będziemy się modlić przez wstawiennictwo Św. Krzysztofa w intencji kierowców i błogosławić pojazdy. Złożone przy tej okazji ofiary pieniężne będą przeznaczone, za pośrednictwem MIVA Polska, na zakup środków transportu dla misjonarzy.

  • W tym tygodniu:
- Poniedziałek 29.07, wspomnienie św. Marty.
- Środa 31.07, wspomnienie św. Ignacego z Loyoli Kapłana.
- Czwartek 01.08, wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Bp. Dr. K., jest to pierwszy czwartek miesiąca, do wspólnej modlitwy w intencji powołań zapraszamy na godzinę 17:30.
- Piątek 02.08, pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci NSJ po Mszy Świętej o godzinie 7:00 oraz na zakończenie adoracji o godzinie 17:45.
- Sobota 03.08, pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci NSM, po Mszy Świętej o godzinie 7:00 oraz 18:00.
- W miesiącu Sierpniu, tradycyjnie zachęcamy do abstynencji w intencji Kościoła oraz Ojczyzny.
- Przypominamy o zbliżających się pielgrzymkach: Pieszej i Rowerowej do Częstochowy oraz Ekumenicznej Pieszej do Wilna. Szczegóły w Internecie oraz na plakatach przed Kościołem. W tym roku po raz pierwszy pielgrzymka do Wilna zatrzyma się na pierwszy nocleg w naszej parafii. Poszukujemy noclegu dla ok. 400 pielgrzymów. Prosimy o zgłaszanie możliwości i chęci przenocowania pielgrzymów z 16 na 17 sierpnia. Zgłoszenia w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
- Dziękujemy ks. Dominikowi Budzickiemu za posługę duszpasterską w naszej parafii i życzymy satysfakcji w kapłańskim życiu.
  • Za tydzień:
- XVIII Niedziela Zwykła, życzymy Bożego Błogosławieństwa zarówno pracującym jak i odpoczywającym.