Dzisiaj:

31. Niedziela zwykła w ciągu roku, pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 9.00 wspólny różaniec, a po jego zakończeniu spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium z klerykiem. Po Mszy świętej o godz. 11.00 adoracja eucharystyczna.

Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone na rzecz Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku, które przekazujemy na ręce alumna Daniela Truskolaskiego,
z serdecznymi pozdrowieniami dla całej wspólnoty seminaryjnej i zapewnieniem o pamięci modlitewnej.

W tym tygodniu:

  • 4 listopada, poniedziałek, wspomnienie św. Karola Boromeusza. W Archikatedrze Białostockiej o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych biskupów i kapłanów Archidiecezji Białostockiej.
  • 7 listopada, pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania i za powołanych na godz. 16.30. W tym dniu w Archikatedrze Białostockiej rozpoczyna się nowenna opieki Najświętszej Maryi Panny, Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia. Codziennie, do 16 listopada, Msza święta w ramach nowenny w Katedrze Białostockiej o godz. 18.00. Nasza Parafia zaproszona jest do udziału w nowennie w piątek, 15 listopada. Zapisy chętnych na wyjazd autokarowy w zakrystii.
  • 9 listopada, sobota, święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W tym dniu w ramach nowenny młodzież naszej Archidiecezji, w tym kandydaci do bierzmowania z naszej Parafii, spotyka się na „Dniu u Mamy”.

- Nabożeństwo wypominkowe w naszej Parafii odbywa się do 6 listopada: o godz. 16.30 różaniec wypominkowy, ok. godz. 17.00 Msza święta w intencji zmarłych wspominanych w wypominkach. Przypominamy, że do 8 listopada, za pobożne nawiedzenie cmentarza, połączone z modlitwą, można pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny za zmarłych.

- Serdeczne podziękowania ogrodnikowi, który ofiarował do naszej świątyni parafialnej chryzantemy.

- Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i zatroszczyli się o segregację śmieci i dbają o porządek na naszym parafialnym cmentarzu.

- W dniach 10 listopada – 15 grudnia br. w naszej Parafii odbędą się katechezy przygotowujące do przyjęcia sakramentu małżeństwa. Coniedzielne spotkania będą się rozpoczynały o godz. 15.30. Zapisy wyłącznie przed pierwszym spotkaniem: 10 listopada od 15.15.

Za tydzień:

32. Niedziela Zwykła, na godz. 11.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na comiesięczne spotkanie. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na fundusz remontowo-budowlany naszej Parafii. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz Kościoła prześladowanego.