Dzisiaj:

W trzecią niedzielę adwentu na Eucharystii o godz. 11.00 gromadzi się młodzież naszej Parafii, przygotowująca się do bierzmowania. Po Mszy katecheza dla młodzieży. Tą niedzielą kończymy także nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Serdecznie podziękowania kierujemy w stronę ks. Łukasza Kisielewskiego za ich przeprowadzenie oraz słowa do nas skierowane. Życzmy Bożego błogosławieństwa w dalszej pracy duszpasterskiej.

W dniu dzisiejszym przypada także 7. rocznica święceń ks. bp. Henryka Ciereszki, biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji. Otoczmy go w tym szczególnym dniu naszą serdeczną modlitwą.

W tym tygodniu:

- Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w ostatnie już świece wigilijne w ramach akcji „Wigilijne Dzieło pomocy” z której dochód przeznaczony jest na pomoc ubogim.

Są także do nabycia ostatnie egzemplarze książki „Ewangelia – Słowo na każdy dzień” z komentarzem i modlitwą. Cena książki 20 zł.

- Roraty w naszej Parafii odprawiane są:

- w niedzielę o 6.00,

- w poniedziałki o godz. 7.00,

- we środy o godz. 17.00,

- w soboty o godz. 7.00. Po roratach wspólne śniadanie w podziemiach kościoła. Prosimy, aby na sobotnie roraty wziąć ze sobą lampiony.

- W weekend przed tygodniem, dzięki zaangażowaniu wielu osób, odbyła się zbiórka żywności w sklepach sieci Biedronka w ramach akcji CARITAS „Tak, pomagam!”. Zebrano 941 kg. żywności. Dziękujemy naszemu Parafialnemu Zespołowi Caritas, oraz Klubom Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokółce oraz Szkoły Podstawowej w Starej Kamionce za zaangażowanie i bezpośrednie wsparcie akcji.

Planujemy przygotować i rozwieść paczki żywnościowe dla potrzebujących rodzin w najbliższą sobotę. Dlatego też zwracamy się z bardzo konkretną prośbą: jeżeli znane są komuś rodziny, które należałoby jeszcze objąć wsparciem, prosimy o zgłoszenie ich najlepiej dzisiaj, albo w najbliższych dniach w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej. Jeszcze raz za okazane serce i wsparcie wielkie Bóg zapłać!

- Także w najbliższą sobotę od godziny 9.00 będziemy odwiedzać chorych naszej Parafii z posługą sakramentalną.

Za tydzień:

4. niedziela adwentu. Zapraszamy na niedzielną, adwentową Eucharystię. Życzymy błogosławionego tygodnia, Szczęść Boże!