• Dzisiaj:

- I-wsza niedziela lutego. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

  • W tym tygodniu:

- 06.02. poniedziałek; Wspomnienie św. Pawła Miki Towarzyszy, Męczenników.

- 10.02. piątek; Wspomnienie św. Scholastyki Dz.

- 11.02. sobota; 24 Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez św. Jana Pawła II w 1992 r. Pamiętajmy w tym dniu o naszych Siostrach i Braciach doświadczonych chorobą, okażmy im solidarność, troskę i modlitewną pamięć. Nabożeństwo dla chorych i w ich intencji z możliwością przyjęcia Sakramentu Chorych odprawimy tradycyjnie w naszej parafii po Wielkanocy.

- Na Radio Maryja zebraliśmy i wysłaliśmy w styczniu ofiary w wysokości 362 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

- W najbliższą sobotę Pan Adam Organista zaprasza chętnych na kulig. Koszt 40 zł od osoby, w tym: dojazd autokarem, ognisko, kulig, gorące napoje i bigos. Wyjazd o godz. 14.00 z przed kościoła. Zapisy do czwartku w zakrystii.

  • Za tydzień:

- W drugą niedzielę lutego prosimy o ofiary na tacę, na remont kaplicy pogrzebowej i wymianę okien w kościele.

- Za tydzień na godz. 11.00 zapraszamy do w2spólnej modlitwy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I-wszej Komunii Świętej.

- Osoby, które mają do poświęcenia chleb i wodę św. Agaty zapraszamy na środek kościoła.