Dzisiaj:

Na Mszę świętą o godz 11.00 zapraszamy dzieci klas III na Eucharystię w ramach przygotowania do sakramentu pierwszej Komunii świętej. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na fundusz remontowy naszej Parafii.

W tym tygodniu:

- 10.02, poniedziałek, wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy;

- 11.02, wtorek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich naszych parafianach dotkniętych cierpieniem. Tradycyjnie Mszę świętą w ich intencji z możliwością przyjęcia sakramentu chorych odprawimy w drugi dzień Zielonych Świątek, w święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła,

- 13.02, czwartek, zapraszamy Kółka Różańcowe naszej Parafii na godz. 17.00 na Eucharystię i wspólny różaniec,

- 14.02, piątek, święto św. Cyryla, Mnicha, i Metodego, Biskupa, patronów Europy.

- Od I-szej niedzieli Wielkiego Postu, 1.03.2020 r., w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sokółce przy ul. Targowej Mszą świętą o godz. 12.00 rozpoczną się katechezy przygotowujące do przyjęcia sakramentu małżeństwa.

- W przyszłą niedzielę na godzinę 15.00 zapraszamy osoby pragnące pełnić funkcję lektora lub psałterzysty w liturgii. Serdecznie zapraszamy osoby młode i starsze do czytania Słowa Bożego i ubogacania swoim zaangażowaniem kultu sprawowanego w naszej świątyni. Kurs lektora zakończy się uroczystym udzieleniem błogosławieństwa do pełnienia funkcji lektora w zgromadzeniu liturgicznym w czerwcu bieżącego roku.

- 7 czerwca bieżącego roku na Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie o godz. 12.00 odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski. Osoby, które chciałyby wziąć udział w tej uroczystości w sposób zorganizowany prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej do końca marca, aby można było zarezerwować karty wstępu i zaplanować wyjazd.

Za tydzień:

VI Niedziela Zwykła. Na godzinę 11.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę świętą i katechezę przygotowującą.

Taca za tydzień przeznaczona jest na fundusz remontowo-budowlany naszej Archidiecezji, zbierana raz w roku we wszystkich parafiach naszego Kościoła diecezjalnego.