Dzisiaj:

VI Niedziela Zwykła w ciągu roku. Na godzinę 11.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania, po Mszy katecheza w ramach parafialnego przygotowania do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

Na godzinę 15.00 zapraszamy chętnych, którzy chcieliby przygotować się do pełnienie funkcji lektora w zgromadzeniu liturgicznym.

W tym tygodniu:

- 22.02, sobota, święto Katedry św. Piotra Apostoła.

- W ubiegłą niedzielę na cele remontowe zebrano 6322 zł. Dziękujemy ofiarodawców.

- Od I-szej niedzieli Wielkiego Postu, 1.03.2020 r., w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sokółce przy ul. Targowej Mszą świętą o godz. 12.00 rozpoczną się katechezy przygotowujące do przyjęcia sakramentu małżeństwa.

- Od wczoraj możemy rozliczać się z Urzędem Skarbowym z podatku za 2019 r. z którego 1% możemy przeznaczyć na cel przez siebie wybrany. W ubiegłym roku z 1% zadeklarowanego na naszą Świetlicę zebrała się kwota 3511 zł. Także dziś zwracamy się z serdeczną prośbą, aby 1% przeznaczyć na funkcjonowanie Świetlicy pod aureolą św. Józefa za pośrednictwem Caritas naszej Archidiecezji. Przy wyjściu z kościoła chętni mogą zaopatrzyć się w karteczki z danymi potrzebnymi do ofiarowania 1% podatku na parafialną inicjatywę służącą dzieciom.

- 7 czerwca bieżącego roku na Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie o godz. 12.00 odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski. Osoby, które chciałyby wziąć udział w tej uroczystości w sposób zorganizowany prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej do końca marca, aby można było zarezerwować karty wstępu i zaplanować wyjazd.

Za tydzień:

VII Niedziela zwykła, ostatnia niedziela lutego i karnawału. W naszej Parafii będziemy gościć przedstawiciela Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku, na ręce którego przekażemy ofiary złożone na tace, a niezbędne do funkcjonowania serca naszej Archidiecezji.

Życzymy błogosławieństwa Bożego na rozpoczęty tydzień i roztropności w tłusty czwartek.