Dziś:

XXIII Niedziela Zwykła i pierwsza niedziela września. Po Mszy świętej o godzinie 9.00 zapraszamy wszystkich, a szczególnie członkinie i członków Kół Żywego Różańca na wspólny różaniec. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.

W tym tygodniu:

- We wtorek, 8 września, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w naszej świątyni w porządku niedzielnym.

- W sobotę, 12 września, wspomnienie liturgiczne Najświętszego Imienia Maryi. Po Mszy świętej o godzinie 18.00 nabożeństwo fatimskie, na które zapraszamy wszystkich, a szczególnie członkinie i członków Kół Żywego Różańca.

- Od rozpoczynającego się tygodnia wznawiamy spotkania formacyjne wspólnot funkcjonujących przy naszej Parafii. Wszystkich, którzy chcieliby się w nie zaangażować serdecznie zachęcamy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej w zakładce Grupy.

- W związku z wciąż panującą trudną sytuacją epidemiologiczną prosimy o przestrzeganie obowiązku zasłaniania ust i nosa w trakcie nabożeństw w naszej świątyni.

- W tym roku Piesza Pielgrzymka z Krzyżami do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie, w formie zorganizowanej, się nie odbędzie. Zapraszamy do indywidualnego pielgrzymowania w sobotę 12 września br. Msza św. w Świętej Wodzie będzie sprawowana o godz. 15.00.

- Pielgrzymka parlamentarzystów oraz pracowników Administracji Rządowej i Samorządowej Województwa Podlaskiego do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie odbędzie się w niedzielę, 13 września 2020 roku i przebiegać będzie według następującego porządku:- godz. 11.00: Modlitwa różańcowa,

- godz. 12.00: Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Ciereszki.

Dojazd do Świętej Wody we własnym zakresie. Zapraszamy do uczestnictwa.

Za tydzień:

XXIV Niedziela Zwykła, druga niedziela września. Ofiary na tacę będą przeznaczone na prace prowadzone przy Parafii. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Ziemię Świętą, która zwykle odbywała się w Wielki Piątek, ale decyzją Ojca Świętego Franciszka została przeniesiona na niedzielę, 13 września, ze względu na trwającą pandemię.

13 września, czyli w niedzielę przypadającą po święcie Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, odbędzie się doroczny odpust w Starej Kamionce. Msza święta będzie sprawowana tradycyjnie o godzinie 13.00.