Dziś:

XXIV Niedziela Zwykła. O godzinie 13.00 w Starej Kamionce, z racji na doroczny odpust, będzie sprawowana Msza święta w intencji wszystkich mieszkańców.

Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, a przeznaczone na prace prowadzone przy naszej Parafii. Przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Ziemię Świętą, która zwykle odbywała się w Wielki Piątek, ale decyzją Ojca Świętego Franciszka została przeniesiona ze względu na trwającą pandemię na dzisiejszą niedzielę.

W tym tygodniu:

  • - W poniedziałek, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • - We wtorek, 15 września, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  • - We środę, 16 września, wspomnienie świętych męczenników: Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa.
  • - W piątek, 18 września, święto św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski.

- Spotkanie modlitewno-formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe odbędzie się w sobotę, 19 września 2020 roku. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do uczestnictwa.

- Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku prezentuje wystawę o Słudze Bożym Kard. Stefanie Wyszyńskim, Prymasie Tysiąclecia, pt. „DZIECI MOJE UMIŁOWANE”. Ukazuje ona życie Prymasa od dzieciństwa aż do zakończenia posługi duszpasterskiej.Wystawa znajduje się na zapleczu Ołtarza Papieskiego przy dolnym kościele (Pl. bł. Michała Sopoćki 1).

- Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w nowy, wrześniowy numer Dróg Miłosierdzia.

Za tydzień:

XXV Niedziela Zwykła.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli świętej pamięci Teresa Tołłoczko oraz świętej pamięci Ryszard Sobczyk. Polećmy ich miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.