Dzisiaj:

Uroczystość Wszystkich Świętych. Oddajemy cześć wszystkim, którzy cieszą się radością nieba oglądając Oblicze Boga; którzy przez wiarę i dobre życie mają udział w zwycięstwie Chrystusa nad śmiercią.

Tą uroczystością, mimo niemożności odwiedzenia grobów naszych bliskich, rozpoczynamy tydzień modlitw w ich intencji. Prosimy Miłosiernego Boga, aby mieli udział w chwale zbawionych.

Msze święte w naszym kościele o godzinie 7.00, 9.00, 11.00, 15.00, 17.00. Taca w dniu dzisiejszym jest przeznaczona na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.

W tym tygodniu:

- 2 listopada, w poniedziałek, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Dzień Zaduszny, zapraszamy na Msze święte w intencji zmarłych o godzinie 7.00, 9.00, 11.00, 17.00. Tego dnia, o 16.30, rozpoczniemy nasz różaniec wypominkowy. Wypominki w naszej Parafii będą odprawiane od 2 do 6 listopada. Różaniec wypominkowy o godzinie 16.30, po nim, ok. 17.00, Msza święta za wspominanych zmarłych. W kartki na poszczególne dni możemy się zaopatrzyć przy wyjściu z kościoła. Imiona zmarłych prosimy pisać w mianowniku.

- 4 listopada, we środę, wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa.

- W tym tygodniu pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych szczególnie w osobistych modlitwach.

- Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z koniecznością przebywania na kwarantannie waszych duszpasterzy. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwej pamięci i pomoc. Mamy nadzieję, że kwarantanna zakończy się 3 listopada.

- W związku z reżimem sanitarnym zawieszamy katechezę parafialną w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej i sakramentu bierzmowania. O przywróceniu spotkań powiadomimy w ogłoszeniach parafialnych i bezpośrednio osoby zainteresowane.

Za tydzień:

- 32. Niedziela Zwykła. Zapraszamy na Eucharystię i prosimy o ofiary na fundusz remontowy.