• Dzisiaj:

- Na Mszę Świętą o godz. 11.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy Świętej katecheza w salce pod kościołem.

  • W tym tygodniu:

- 20.03 – poniedziałek – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Porządek Mszy Świętych 7.00; 9.00; 17.00. Na Mszę Świętą wieczorną zapraszamy wszystkich mężczyzn do wspólnej modlitwy o godne wypełnienie swojego powołania życiowego.

- 25.03 – sobota – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w którą przeżywamy jako Dzień Świętości Życia. W tym dniu modlimy się w intencji życia ludzkiego, świętego od poczęcia do naturalnej śmierci. Porządek Mszy Świętych, jak w każdą niedziele. Ten dzień jest szczególną okazją do podjęcia Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

- Nabożeństwa pasyjne w naszej parafii będą odprawiane według następującego porządku:

  • Gorzkie Żale: Środa i sobota po Mszy św. o godz. 17.00.
  • Droga Krzyżowa: Piątek po Mszy św. o godz. 17.00.

Niedziela po Mszy św. o godz. 11.00.

Zachęcamy do odprawiania tych nabożeństw w poszczególnych miejscowościach. Chętnie w miarę możliwości księża wezmą udział w Drodze Krzyżowej, czy Gorzkich Żalach odprawianych poza kościołem

Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

- Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu 2.04.2017 i potrwają trzy dni do wtorku. Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. dr Jerzy Lachowicz, prof. AWSD w Białymstoku.

- W dniach 06-08.05.2017 r. (sobota wieczorem, niedziela, poniedziałek) Ks. Bp. Henryk Ciereszko dokona wizytacji kanonicznej naszej parafii. Polecam osobę Ks. Biskupa waszej modlitwie. O szczegółach wizytacji powiadomimy w późniejszym terminie.

- W ubiegłą niedzielę na potrzeby prac remontowych zebrano na tacę kwotę – 6731 zł. Na potrzeby misji do puszek – 816 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

- Podziękowania osobom pracującym przy kościele w minionym tygodniu: paniom Janinie Dowgiert, Bogusławie Trochim, Teresie Trochim, panom Czesławowi i Wojciechowi Łapiczom, Franciszkowi Raube, Krzysztofowi Dowgiertowi.

- Jeden z parafian chce oddać meble 4 regały i szafę wysokości 215 cm, łączna szerokość 4 metry. Zainteresowanych prosimy i kontakt z proboszczem.