Dziś:

 • XXXII niedziela zwykła, pierwsza niedziela listopada. Po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszamy na wspólny różaniec przed Najświętszym Sakramentem, a następnie adorację w ciszy do godz. 11:00. Na godz. 11:00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy spotkanie formacyjne dla młodych.
 • O godz. 16:30 ostatnie nabożeństwo wypominkowe za zmarłych.
 • Katechezy przedmałżeńskie w kościele św. Antoniego rozpoczynają się o godz. 15:00.

W tygodniu:

 • W poniedziałek 7.11. rozpoczyna się w katedrze nowenna Opieki Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Będzie odprawiana codziennie o godz. 18:00 do 16.11. Nasz dekanat jest zaproszony na sobotę 12.11. Chętnych na wyjazd zapisujemy w zakrystii.
 • We środę 9.11. święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 • We czwartek 10.11. wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
 • W piątek 11.11. wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, Narodowe Święto Niepodległości. Obchody sokólskie rozpoczną się Mszą św. w kościele św. Antoniego o godz.11:00. Po Mszy przemarsz pod pomnik marszałka Piłsudskiego i uroczystości patriotyczne. W naszym kościele do modlitwy za ojczyznę zapraszamy na godz. 17:00. Po Mszy św. dzieci ze świetlicy „Pod aureolą św. Józefa” zapraszają na przedstawienie w sali pod kościołem. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • W piątek swojego patrona czci ks. Marcin. Pamiętajmy o nim w dniu imienin.
 • W sobotę 12.11. wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
 • Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza młodzież męską na dzień skupienia w niedzielę 20.11. na godz. 9:30. Szczegóły na stronie www.awsd.bialystok.pl
 • Kino Sokół zaprasza w sobotę 12.11. na godz. 15:00 na projekcję filmu dokumentującego i przybliżającego kult św. Michała Archanioła w pobożności Kościoła katolickiego.

Za tydzień:

 • XXXIII niedziela zwykła. Na godz. 11:00 zapraszamy dzieci klas trzecich naszej parafii na Mszę św. w ramach parafialnej katechezy przygotowującej do przyjęcia Pierwszej Komunii św.
 • W ramach solidarności z Kościołem prześladowanym w przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek, które za pośrednictwem struktur kościelnych zostaną przekazane doświadczanemu okrutną wojną narodowi ukraińskiemu.
 • Podczas Mszy św. ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności śp. Janinę Hołownię. Polećmy ją Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek…