• Dzisiaj:

- Świętujemy jubileusz 50-lecia kapłaństwa ks. prał. Józefa Kuczyńskiego. Msza św. Jubileuszowa o godz. 11.00. Otoczmy dostojnego Jubilata naszą wdzięczną modlitwą i prośmy dobrego Boga aby jesień życia ks. Józefa była długa, słoneczna i pogodna w otoczeniu wdzięcznych parafian.

- O godz. 15.00 zapraszamy wszystkich parafian na festyn rodzinny przy kościele, który będzie przedłużeniem świętowania Jubileuszu ks. Prałata. Czeka nas wiele atrakcji dla ducha i ciała. Zabierzmy ze sobą dobre humory i koniecznie spotkajmy się na festynie, aby doświadczyć chrześcijańskiej radości we wspólnocie wierzących.

- Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby KUL i CP-K w Białymstoku.

  • W tym tygodniu:

- W oktawie Bożego Ciała Nieszpory Eucharystyczne do czwartku po Mszy św. o godz. 18.0; po nieszporach procesja eucharystyczna. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach. Zapraszamy do czynnego udziału w procesji zarówno dzieci jak i dorosłych.

- 21.06. środa; Wspomnienie św. Alojzego.

- 22.06. czwartek; Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy św. wieczornej będziemy dziękować Bogu za kończący się rok szkolny i modlić się w intencji dzieci i młodzieży o Boże bł. i potrzebne łaski, oraz opiekę na wakacje. Na zakończenie nabożeństwo błogosławienia dzieci.

- 23.06. piątek; Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W Dzień Ojca módlmy się za naszych ojców.

- 24.06. sobota; Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

Pielgrzymka piesza do Różanegostoku wyrusza z Sokółki o godz. 10.00 z kościoła św. Antoniego. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

- W ubiegłą niedzielę na remonty zebrano kwotę 6 109 zł. Dziękujemy ofiarodawcom.

- Do czwartku zgodnie z zastałą tradycją odprawiane są Msze św. o godz. 7.00 i nabożeństwa po Mszy o Boże bł. w pracy i opiekę Opatrzności Bożej dla poszczególnych miejscowości:

  1. Poniedziałek - Wojnachy i Nowa Kamionka
  2. Wtorek - Stara Kamionka
  3. Środa - Drahle, Szyszki
  4. Czwartek - Horczaki, Bobrowniki
  • Za tydzień:

- Na Mszy św. o godz. 11.00 Ojciec Mieczysław Rećko, nasz parafianin z Kamionki Starej będzie dziękować Bogu za 50 lat posługi kapłańskiej. Otoczmy go modlitwą i życzliwą obecnością.

- O godz. 13.00 w Wojnachach będzie Msza św. w intencji mieszkańców tej miejscowości. Będziemy modlić się o Boże bł. i opiekę MB dla żyjących i miłosierdzie dla zmarłych. Msza św. będzie odprawiona w środku wsi Wojnachy. Organizatorzy serdecznie zapraszają.