• Dzisiaj:

- Na Mszy św. o godz. 11.00 świętujemy 50-tą rocznicę święceń o. Mieczysława Rećko, naszego parafianina ze Starej Kamionki, który realizował swoje powołanie we wspólnocie Ojców Sercanów. Osobę dostojnego jubilata polecajmy Dobremu Bogu w naszych modlitwach.

- Grupa naszych parafian pod przewodnictwem ks. Filipa pielgrzymuje od wczoraj do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku. Wspierajmy ich pielgrzymi trud naszymi modlitwami.

- Dziś przed kościołem zbierane będą ofiary na dofinansowanie funkcjonowania naszej Świetlicy Parafialnej i wyjazdowych rekolekcji Oazowych dla naszej młodzieży. Serdecznie proszę o materialne wsparcie tych dzieł.

 • W tym tygodniu:

- 28.06. środa; Wspomnienie św. Ireneusza Bp i M.

- 29.06. czwartek; Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.

- 1.07. I-wsza sobota lipca. Nabożeństwo ku czci NSM po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00.

- Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w jakikolwiek sposób w zorganizowaniu i przeprowadzeniu Festynu Rodzinnego w naszej parafii w minioną niedzielę. Dziękujemy Pani Burmistrz Sokółki Ewie Kulikowskiej, Panu Staroście Sokólskiemu Piotrowi Rećko i podległym im instytucjom.

Dziękujemy:

 • Scholi Winnica
 • Zespołowi Orion
 • Służbom mundurowym: Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej
 • Państwu Annie i Adamowi Mierzwińskim
 • Panu Jerzemu Lisowi i Gościnnemu Domowi Serce
 • Wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu 'Pomocna Dłoń' z Panią Moniką Klim
 • Świetlicy 'Pod aureolą św. Józefa' z Panią Agnieszką Awianowicz
 • Harcerzom
 • Paniom malującym twarze
 • Dzieciom z Przedszkola nr. 2 z Zielonego Osiedla
 • Pani Beni Wierzbickiej
 • Rycerzom
 • Panu Krzysztofowi Szomko
 • Sokólskim Firmom, które wsparły loterię
 • Wam Drodzy Parafianie, którzy w różnoraki sposób zaangażowaliście się w przygotowanie i realizację tego przedsięwzięcia, które pozwoliło wielu miło i radośnie spędzić tamto niedzielne popołudnie.

Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

- XXI Archidiecezjalna Pielgrzymka do Sanktuarium MB Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w sobotę 1 lipca. Rozpocznie się modlitwą w Katedrze Białostockiej o godz. 8.00. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.

- XXXI Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem 'Idźcie i głoście' odbędzie się w dniach 30.07.-12.08. Zapisy na pielgrzymkę będą: w Białymstoku w dniach 24-29.07. w godz. 17.00-19.00 w Piwnicy Akademickiej przy białostockiej katedrze, ul Kościelna 2; w Sokółce w parafii św. Antoniego w dniach 27-29.07. po wieczornej Mszy św. Ci, którzy nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak mogą łączyć się duchowo i wspierać pielgrzymów zapisując się do Grupy Złotej, powierzając także intencje, w których pielgrzymi będą się modlić (zapisy w każdej parafii). Szczegółowe informacji w Internecie.

- W dniach 16-25.08 odbędzie się XXV Jubileuszowa Ekumeniczna Pielgrzymka do Wilna pod hasłem 'Będziesz miłował'. Zapisy na Pielgrzymkę w dniach 17.07-4.08. w Parafii pw. Ducha Świętego w Białymstoku (ul. Sybiraków 2) od pon do pt w godz. 16.00-19.00. Wymagany jest paszport. Zachęcamy do udziału wszystkich wiernych. Więcej informacji w Internecie na stronie Pielgrzymki.

 • Za tydzień:
- I-wsza Niedziela Lipca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja i procesja Eucharystyczna.