• Dzisiaj:

- II-ga niedziela lipca. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na wymianę okien w świątyni.

  • W tym tygodniu:

- 11.07. wtorek; Święto św. Benedykta Opata, Patrona Europy

- 12.07. środa; Wspomnienie św. Brunona z Kwerkwurtu Bp. M.

- 13.07. czwartek; Wspomnienie św. Andrzeja Świerada; Benedykta Pustelników

- 15.07. sobota; Wspomnienie św. Bonawentury Bp. Dr Kościoła

- Osoby zainteresowane śpiewem i pomocą osobom niepełnosprawnym Księża Orioniści zapraszają do Brańszczyka na warsztaty wokalne modlitwy uwielbienia. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

-Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na wakacje ze Świetlicą 'Pod Aureolą św. Józefa' od 1-31 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00. Zapraszamy dzieci, które chodziły do świetlicy w minionym roku szkolnym i te, które chciałyby uczestniczyć w zajęciach świetlicy w roku szkolnym 2017/2018. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia pod numerem tel. 785 224 250, u pani Agnieszki.

- Na potrzeby Radia Maryja w czerwcu zebrano i wysłano z naszej parafii kwotę 714 zł.

- VI Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 3-10.08. 2017 r. Uczestnikiem może być każdy, kto ukończył 12 rok życia i posiada sprawny techniczne rower, oraz zarejestruje się poprzez stronę internetową rowerymka.pl i plakacie w przedsionku kościoła.

- XXXI Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem 'Idźcie i głoście' odbędzie się w dniach 30.07.-12.08. Zapisy na pielgrzymkę będą: w Białymstoku w dniach 24-29.07. w godz. 17.00-19.00 w Piwnicy Akademickiej przy białostockiej katedrze, ul Kościelna 2; w Sokółce w parafii św. Antoniego w dniach 27-29.07. po wieczornej Mszy św. Szczegółowe informacji w Internecie.

- W dniach 16-25.08 odbędzie się XXV Jubileuszowa Ekumeniczna Pielgrzymka do. Zapisy na Pielgrzymkę w dniach 17.07-4.08. w Parafii pw. Ducha Świętego w Białymstoku (ul. Sybiraków 2) od pon do pt w godz. 16.00-19.00. Więcej informacji w Internecie na stronie Pielgrzymki.

  • Za tydzień:

- XV Niedziela Zwykła.

- Dobrego tygodnia w pracy. Szczęśliwego wypoczynku i do zobaczenia na Eucharysti!

  • W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Antoni Trochim z Nowej Kamionki

+ Leokadia Naumczyk z Wojnach

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.