WAKACJE TO COŚ WSPANIAŁEGO…
BIEGNIJ DO ŚWIETLICY KOLEŻANKO I KOLEGO :) !!!

Wakacje są czasem kiedy dzieci mają bardzo dużo czasu. Jedne wyjeżdżają, inne jednak pozostają w domu, troszeczkę się nudząc. Wychodząc naprzeciw Pociechom Naszej Parafii po lipcowej przerwie pragniemy zaprosić dzieci do wspólnego spędzenia wakacji. Teraz trochę faktów:

  • Zapraszamy dzieci od lat 7.
  • Ilość miejsc ograniczona (30); oferta skierowana jest do dzieci ze świetlicy, oraz tych, które w roku szkolnym 2017/2018 chciałyby uczestniczyć w zajęciach świetlicy.
  • Zajęcia będą odbywać się 1-31.08.2017, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 14.00.
  • Zgłoszenia telefoniczne do Pani Agnieszki pod numerem te.: 785-224-250
  • W ramach zajęć: Zajęcia plastyczne (malowanie pianką, odlewy twarzy, robienie sztucznej biżuterii i inne ciekawe zajęcia plastyczne); Zajęcia i zabawy na świeżym powietrzu; Atrakcyjne wyjazdy (wyjazd na konie, odwiedziny przejścia granicznego); Wycieczki rowerowe; Maratony filmowe i wiele, wieeele innych atrakcji :)!

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia. Kto pierwszy ten lepszy, a naprawdę warto. Do zobaczenia i z Bogiem :)!

PS

Główne informacje na plakacie poniżej.