Dziś:

XXXIII Niedziela Zwykła w ciągu roku, przedostatnia niedziela roku kościelnego. Słowo Boże przypomina nam, że wszyscy będziemy musieli stanąć przed Bogiem, aby rozliczyć się jak wykorzystaliśmy czas naszego życia i czy współpracując z łaską Bożą zwielokrotniliśmy dobro otrzymane od Boga.

W tygodniu:

 • 20.11. – poniedziałek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, którego relikwie znajdują się w głównym ołtarzu, na którym sprawowana jest Najświętsza Ofiara.
 • 21.11. – wtorek – Wspomnienie Ofiarowania NMP.
 • 22.11. – środa – Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórów kościelnych, organistów, schól parafialnych. Modlimy się za wszystkich, którzy swoim talentem muzycznym ubogacają liturgię naszej parafii.
 • 24.11. – piątek – Wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.
 • W tym tygodniu nasz organista pan Adam zacznie roznosić po domach poświęcone opłatki na stół wigilijny. Złożona przy tej okazji ofiara niech będzie wyrazem naszego uznania dla jego posługi w naszej parafii. Porządek odwiedzin:
 • - pn. od 16.00 – ul. Kleberga, Hallera, Plater, Majowa,
 • - wt. od 16.00 – ul. Wschodnia,
 • - śr. od 16.00 – ul. Jana Pawła II, Pawłowskiego,
 • - czw. od 16.00 – ul. Kryńska,
 • - pt. od 16.00 – ul. Nowa, Mała, Krecia, Wodna,
 • - sb. od 9.00 – Horczaków, Bobrowniki, Szyszki
 • Na fundusz remontowy ofiarowaliście w ubiegłą niedzielę 7.956 zł. Na Kościół prześladowany 1.565 zł. Dziękujemy ofiarodawcom.
 • W dniach 1-3.12. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza do Hodyszewa na weekendowe rekolekcje dla małżeństw przeżywających trudności. Szczegóły na stronie internetowej Ruchu Spotkań Małżeńskich.
 • Jeżeli jako mężczyzna, czujesz się odpowiedzialny za zbawienie swoje, swojej rodziny i tych, których Bóg postawił na twojej życiowej drodze. Jeżeli pragniesz, aby Maryja – Matka Chrystusa i Kościoła prowadziła cię na drodze uświęcenia. Jeżeli pragniesz wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi za zło, które Ją rani, nawracając się i modląc za grzeszników. Zapraszamy na Męski Różaniec w pierwszą sobotę grudnia (02.12.2023) na godz. 15.00 do Kościoła Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sokółce przy ul. Jana Pawła II 5.

Za tydzień:

 • XXXIV Niedziela Zwykła. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok kościelny. Na godz. 11.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności: +Stanisławę Paszko i +Wandę Aniśko. Polećmy je Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek…