• Dziś:

- XX Niedziela Zwykła w ciągu roku

  • W tym tygodniu:

- 21.08. – poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X  Pp.

- 22.08. – wtorek - wspomnienie NMP Królowe

- 24.08. – czwartek – święto św. Bartłomieja Ap.

- 26.08. – sobota – Uroczystość NMP Częstochowskiej. Porządek Mszy Świętych w naszym Kościele niedzielny. Serdecznie zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny przez przemożne orędownictwo Pani Częstochowskiej. Na Mszy Świętej o godz. 9.00 będziemy dziękować Bogu za plony tego roku. Gdyby któraś miejscowości chciała tę wdzięczność wyrazić dożynkowym wieńcem serdecznie zachęcamy i prosimy o informacje.

- W ubiegłą niedzielę na prace prowadzone w parafii zebrano na tacę w kościele i kaplicy w Kamionce 7037zł; Bóg Zapłać ofiarodawcom

- Dziękujemy mieszkańcom Kamionki Starej, którzy na terenie naszej parafii przyjmowali po raz XXV Ekumeniczną pielgrzymkę do Wilna. Dziękujemy za przygotowanie posiłku i serdeczne przyjęcie pielgrzymów. Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Kamionce za udostępnienie pielgrzymom budynku szkoły i otoczenia.

- W ramach akcji Caritas „Tornister pełen uśmiechu” pragniemy przygotować 30 uczniom naszej parafii, wskazanym przez szkoły, wyprawki szkolne. Przed ołtarzem Jezusa Miłosiernego są do wzięcia plecaki, które należy wypełnić przyborami szkolnymi i przynieść za tydzień do kościoła lub w tygodniu na plebanie. W plecakach znajdziemy informacje dla kogo dany plecak jest przygotowywany i do której klasy uczeń chodzi. Serdecznie prosimy chętnych do włączenia się w tę akcję.

- W tym tygodniu malowany będzie dach plebanii.

  • Za tydzień:

- Przedostatnia niedziela wakacji. Tęsknimy już za dziećmi.