• Dziś:

- XXI Niedziela Zwykła w ciągu roku

  • W tym tygodniu:

- 28.08 – poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna Biskupa i Doktora Kościoła

- 29.08 – wtorek – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

- 01.09. – piątek – wspomnienie bł. Bronisławy Dziewicy; Jest to jednocześnie 78. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Modlimy się tego dnia w intencji poległych w obronie Ojczyzny. I-wszy piątek września. Nabożeństwo ku czci NSJ po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja cotygodniowa od 15.00 do 18.00.

- 02.09. – sobota - I-wsza sobota września - Nabożeństwo ku czci NSM po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00

- Msza rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny odbędzie się w poniedziałek 4 września o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkół naszej parafii.

- W ramach akcji Caritas „Tornister pełen uśmiechu” pragniemy przygotować 30 uczniom naszej parafii, wskazanym przez szkoły, wyprawki szkolne. Dziękujemy tym którzy już zabrali plecaki do napełnienia i zwrócili je do zakrystii. Są jeszcze dwa plecaki do napełnienia.

- 33 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 9 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymi szlak. Ukoronowaniem pielgrzymki będzie uroczysta Msza Święta celebrowana w Krypnie o godz. 18.00 z udziałem wszystkich grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji.

- Serdecznie witamy w naszej parafii ks. mgr. Tomasz Łapiaka, który od wczoraj rozpoczął posługę w naszej wspólnocie. Życzymy ks. Tomaszowi szybkiej aklimatyzacji i dobrego pobytu przy wykorzystaniu wszystkich swoich talentów. Ksiądz Tomasz jest już trzy lata po święceniach, posługiwał do tej pory w parafii Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Niech Matka Chrystusa otoczy go opieka wśród nas. Szczęść Boże.