• Dziś:

- XXVIII Niedziela w ciągu roku. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy młodzież klas III gimnazjum przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. konferencja dla młodzieży w kaplicy pod zakrystią, spotkanie dla rodziców w kościele.

- Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.

  • W tym tygodniu:

- 16.10. – poniedziałek –Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. W kościele św. Antoniego w Sokółce o godz. 11.00 ks. Abp Edward Ozorowski odprawi Mszę św. w 31 r. wyboru św. Jana Pawła II i poświęci tablicę pamięci ofiarom obławy augustowskiej w 1945 r., podczas której zginęło 2000 Polaków pomordowanych przed NKWD i UB, także z terenu powiatu sokólskiego. Miejsce pochówku ofiar reżimu jest do dziś nieznane. Organizatorzy zapraszają wszystkich na te uroczystości.

-17.10. - wtorek - Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego Bp i M.

- 18.10. – środa – Święto św. Łukasza Ew., Patrona Służby Zdrowia. We Mszy św. wieczornej i nabożeństwie różańcowym wezmą udział alumni naszego seminarium. Pragną wspólną modlitwą podziękować wszystkim swoim przyjaciołom i dobroczyńcom z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy Grono Przyjaciół Seminarium.

- 20.10. - piątek - Wspomnienie św. Jana Kantego Kpł.

- 21.10. - sobota - Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię Bp

- W ubiegłą niedzielę zebrano na prace remontowe 7 572 zł. Dziękujemy ofiarodawcom..

- W minioną środę na potrzeby Seminarium białostockiego zebrano półtora samochodu płodów rolnych. Serdecznie dziękuję ofiarodawcom i sołtysom poszczególnych miejscowości za zorganizowanie zbiórki.

- Rozpoczynamy dziś Tydzień Misyjny. Na miarę naszych możliwości poczujmy się odpowiedzialni za misyjne dzieło Kościoła. Wspierajmy je swoimi modlitwami i ofiarami duchowymi.

  • Za tydzień:

- XXIX Niedziela Zwykła. Ofiary z tacy przeznaczone będą na potrzeby misji. Na godz. 16.00 zapraszamy wszystkich chętnych na Spotkanie Katechizmowe. W tym roku pragniemy przybliżyć nauczanie Kościoła Katolickiego odnośnie Dekalogu- 10-ciu Bożych Przykazań. Jeśli z waszej strony pojawią się jakieś inne tematy czy też problemy, spróbujemy w ramach tych spotkań nimi się zając.

  • W tym tygodniu odeszła do wieczności:

+ Henryka Chwiedźko

Polećmy ją Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niech jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.