• Dziś:

- Na Mszy Świętej o godz. 11.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy Świętej katecheza dla młodzieży w kaplicy pod zakrystią.

- Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas naszej Archidiecezji. Można również zaopatrzyć się w deklaracje systematycznej pomocy tej instytucji Kościelnej.

  • W tym tygodniu:

- 20.11. – poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, którego relikwie znajdują się w ołtarzu naszej świątyni. Prośmy Go w tym dniu szczególnie o opiekę nad naszym Kościołem parafialnym. Podczas Mszy Świętej o godz. 17.00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym będzie obchodzić 1-szą rocznicę powstania. Zapraszamy wszystkich uczestników Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy z przed roku, członków i sympatyków Odnowy Charyzmatycznej na wspólne dziękczynienie.

- 21.11 – wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP

- 22.11 – środa – wspomnienie św. Cecylii Dziewiczy i Męczennicy patronki chórów kościelnych. Módlmy się za naszego Organistego p. Adam i nasz chór parafialny aby rósł w siłę i rozwijał się muzycznie za większą chwałę Boga.

- 24.11 – piątek – wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac Kapłana i jego towarzyszy męczenników

- Poszukujemy pełnoletnich wolontariuszy do pomocy w nauce dzieciom w naszej świetlicy. Kontakt z p. Agnieszką pod nr. Tel. 785 224 250.

- Wczoraj odbył sie pierwszy międzyświetlicowy konkurs wokalno-tanczeczny w którym wzięły udział cztery świetlice w tym dwie z naszej parafii: Warsztat przyjaźni i świetlica w Starej Kamionce. Nasze dzieci były najlepsze w tańcu i zajęły dwa pierwsze miejsca w konkursie wokalnym. Serdecznie dziękujemy.

- Zapraszamy zdolne dzieci do udziału w Scholi parafialnej, która ma swoje zajęcia w każdy piątek po wieczornej Mszy Świętej około godz. 17.30 i w niedziele o 10.30 po czym wzbogaca śpiewem liturgię niedzielną.

- W niedzielę 10 grudnia organizujemy wyjazd do Seminarium Białostockiego na sztukę teatralną pt. „Za pięć godzin zobaczę Jezusa”. Początek spektaklu o godz. 15.00, wyjazd o godz. 13.30. Zapisy w zakrystii, ilość miejsc ograniczona. Koszt autokaru 10 zł od osoby.

- Na prace remontowe zebrano na tace 6434 zł. Na pomoc Kościołowi w potrzebie do puszek 813 zł. Serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom.

  • Za tydzień:

- Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata jest to ostatnia niedziela roku Kościelnego.

- Spotkanie katechizmowe o godz. 16.30 w Kaplicy pod zakrystią. Wejście bocznymi drzwiami naprzeciw bramki od bloków Zielonego Osiedla.