• Dziś:

- Błogosławieństwo Matek oczekujących potomstwa.

- Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Po Mszy św. katecheza w kaplicy pod zakrystią.

- O godz. 16.00 spotkanie katechizmowe w kaplicy pod zakrystią.

- Kiermasz ozdób choinkowych naszej Świetlicy po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00.

  • W tym tygodniu:

- W piątek 22.12. odwiedzimy chore i starsze osoby, aby mogły się wyspowiadać i przyjąć Komunię św. na Święta. Osoby można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

- Ks. Tomasz zaprasza chętne małżeństwa, aby założyć w parafii Krąg Domowego Kościoła, wyrosłą z Ruchu Światło- Życie wspólnotę dorosłych, którzy pragną przeżywać swoje chrześcijaństwo wraz z innymi dzieląc się sukcesami i wspierając w kłopotach.

- Pan Adam, nasz organista serdecznie dziękuje za życzliwe przyjęcie jego osoby, oraz ofiary złożone podczas roznoszenia opłatków na stół wigilijny. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada, bądź potrzebuje poświęconych opłatków zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

  • Za tydzień:

- IV Niedziela Adwentu, a wieczorem Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Nie ma Mszy św. wieczornej. W przyszłą niedzielę obowiązuje nas tradycyjna wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych przez cały dzień wigilijny.

- W najbliższym tygodniu są jeszcze wolne intencje Mszy św.

- Wszystkie Wspólnoty naszej parafii: Scholę Parafialną, Ministrantów, Oazę, Dzieci ze świetlicy, Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym, Rodziny Nazaretańskie, Matki w Modlitwie, Chór Parafialny, Rade Parafialną, Grono Przyjaciół Seminarium, Rodzinę Radia Maryja, Koła Różańcowe zapraszamy na spotkanie kolędowe w sobotę 30.12.2017 o godz. 10.00 w Polskim Domu Rodzinnym Serce przy ul. Kryńskiej.

  • W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Jadwiga Filipowicz

+ Juliusz Radkiewicz

Polećmy ich Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.