• Dziś:

- IV Niedziela Zwykła w ciągu roku. Na godz. 16.00 zapraszamy chętnych na spotkania katechizmowe na plebanię.

  • W tym tygodniu:

- 29.01. - poniedziałek - Wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament Dz.

- 31.01. - środa - Wspomnienie św. Jana Bosko Kpł.

- 1.02. - czwartek - I-wszy czwartek lutego. o godz. 16.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań.

- 2.02. - piątek - Święto Ofiarowania Pańskiego - MB Gromnicznej. Porządek Mszy św. niedzielny. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. W tym dniu modlimy się w intencji sióstr zakonnych i zakonników. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe.

I-wszy piątek lutego. Nabożeństwo ku czci NSJ po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 16.45. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. W Święto Ofiarowania Pańskiego żegnamy żłóbek. Gromnice możemy nabyć przy wyjściu z kościoła.
- 3.02. - sobota - I-wsza sobota lutego. Nabożeństwo ku czci NSM po Mszach św. o godz. 7.00 i 17.00. Po wieczornym nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Na godz. 20.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia. Po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00 błogosławieństwo św. Błażeja, patrona w chorobach gardła.

- W sobotę na godz. 8.30 zapraszamy chętne osoby do sprzątnięcia dekoracji bożonarodzeniowych.

- Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Białymstoku zaprasza na weekendowe rekolekcje dla małżeństw o charakterze warsztatowym w dniach 16-18.02.2018 r. Umacniają one i pogłębiają więzi małżonków, pomagając szczególnie parom, które mają problemy w komunikacji, bądź przeżywają kryzys. Informacje na naszej stronie internetowej (www.spotkaniamalzenskie.pl, i u p. Sułkowskich tel. 661 754 243 po 17.00).

- Katechezy przed zawarciem sakramentu małżeństwa rozpoczną się w naszej parafii 18.02.2018 r. o godz. 15.30.

  • Za tydzień:

- V Niedziela Zwykła. I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

  • W tym tygodniu odeszła do wieczności:

+ Danuta Kościuk

Polećmy ją Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niech jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.