Dziś:

- Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na kontynuowanie prac przy kościele i sfinansowanie dotychczasowych.

- Na godz. 11.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I-szej Komunii św.

W tym tygodniu:

- 13.03. - wtorek - w tym dniu wypada 5 rocznica wyboru papieża Franciszka. Módlmy się w tym dniu, aby Bóg obdarzył go zdrowiem, siłą i mądrością w kierowaniu Kościołem Powszechnym. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy Koła Żywego Różańca. Po Mszy św. różaniec w intencji papieża Franciszka.

- Wzorem lat ubiegłych prosimy Koła Żywego Różańca o ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

- Dziękuję panom Romkowi i Grzegorzowi Cichowlas za przywiezienie peletu do ogrzania kościoła.

- Zapraszamy na Nabożeństwa Pasyjne:

Gorzkie Żale: Środa i sobota po Mszy św. o godz. 17.00.

Niedziela po Mszy św. o godz. 11.00.

Droga Krzyżowa: Piątek po Mszy św. o godz. 17.00 (dorośli).

Sobota o godz. 15.00 (dzieci)

Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

- Można zgłaszać chorych do spowiedzi wielkanocnej. Chorych planujemy odwiedzić w sobotę 24.03. od godz.9.00. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Za tydzień:

- V Niedziela Wielkiego Postu.

- W naszej parafii rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne pod przewodnictwem ks. Adama Micuna, który zaprosi nas w czasie ich trwania do refleksji nad modlitwą 'Ojcze Nasz'.

W niedzielę, poniedziałek i wtorek porządek Msze św. jak w niedzielę z możliwością skorzystania z Sakramentu Pokuty, do czego serdecznie zachęcamy. Skorzystajmy z obecności kapłanów, nie odkładajmy spowiedzi na Niedzielę Palmową i Wielki Tydzień.

W następną niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian, oraz mieszkańców Sokółki i okolic na Misterium Męki Pańskiej na piasek, gitarę i perkusję w wykonaniu Katarzyny Perkowskiej, Piotra Kurstaka i Witolda Wilka. Misterium będzie przedstawione w naszym kościele i mamy głęboką nadzieję, że będzie wspaniałą okazją do pogłębionej refleksji nad ogromem Bożej Miłości, która jest ciągle aktywna, aby obdarować nas radością życia wiecznego.

- W poniedziałek i wtorek na godz. 9.00 zapraszamy dzieci do V kl. szkoły podstawowej z Zielonego Osiedla i Starej Kamionki, natomiast na dodatkowe spotkanie modlitewne o godz. 12.30 młodzież klas VI-VII szkoły podstawowej, II-III gimnazjum, oraz młodzież szkoły średniej. Prosimy dyrekcję naszych szkół, nauczycieli i wychowawców o pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu Rekolekcji.

- Imieniny obchodzi ks. Abp Edward Ozorowski. Msza św. z tej o będzie sprawowana w niedzielę 18.03. o godz. 18.00 w Katedrze Białostockiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.

- Za tydzień odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci i młodzież naszej parafii. Można będzie wspomóc działalność Świetlicy przyparafialnej, a przy okazji zakupić palmy, stroiki i pocztówki wielkanocne. Serdecznie zapraszamy ludzi dobrego serca do wsparcia tego dzieła.

- Zgodnie z oczekiwaniami naszych parafian, organizujemy pielgrzymkę autokarową do Wilna i Trok w terminie 14-15.04.2018 r. Koszt wyjazdy to 200 zł. Zapisy do 8.04. w kancelarii parafialnej lub zakrystii. Wszelkie informacje u ks. Mateusza. Ilość miejsc ograniczona.

W tym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Dariusz Żółtko

Polećmy go Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niech mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.