• Dziś:

- IV Niedziela Wielkanocna. Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Na godz. 17.00 zapraszamy chętnych na spotkania katechizmowe.

  • W tym tygodniu:

- 23.04. - Poniedziałek - Uroczystość św. Wojciecha Bp M., głównego Patrona Polski.

- 24.04. - Wtorek - Uroczystość św. Jerzego M., głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.

- 25.04. - Środa - Święto św. Marka Ewangelisty.

- W dniu 5.05.2018 r. o godz. 18.00 Abp Senior Edward Ozorowski udzieli młodzieży kl. III gimnazjum naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy.

- W dniu 5.05.2018 r. tradycyjnie będą pielgrzymować z Katedry Białostockiej do Krypna mężczyźni naszej Archidiecezji. Szczegóły na stronie Archidiecezji.

-W niedzielę 6.05.2018 r. podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas III SP naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii Świętej. Módlmy się, aby to wydarzenie dzięki zaangażowaniu rodzin i duszpasterzy stało się niezapomnianym spotkaniem z Chrystusem.

- Zbliża się termin Festynu Rodzinnego w niedzielę po Uroczystości Bożego Ciała. Wszystkich chętnych do pomocy w organizacji festynu zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższa środę o godz. 19.00.

- Burmistrz Sokółki, Pani Ewa Kulikowska i motocykliści zapraszają na II rozpoczęcie sezonu motocyklowego, które odbędzie się 28.04.2018 r. o godz. 14.00. Na początku Msza św. w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Sokółce, poświęcenie motorów, następnie parada ulicami Sokółki i kolejne punkty programu. Serdecznie zapraszamy.

  • Za tydzień:

- Będziemy gościć w naszej parafii przedstawiciela Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Ofiary złożone za tydzień na tacę będą przeznaczone na potrzeby seminarium. Zachęcam, abyśmy wsparli funkcjonowanie uczelni przygotowującej młodzieńców do kapłaństwa. Rektor Seminarium przypomina, iż: Kwestia powołań to sprawa odpowiedzialności całego Kościoła. Bez szafarzy sakramentów trudno o życie wiary członków wspólnoty. Powołanie to tajemnica wiary, która dokonuje się w dialogu człowieka z Bogiem (…). Módlmy się przeto wspólnie o powołania wedle zamysłu Bożego, o nowe tchnienie Ducha Świętego, by nie brakowało robotników na niwie Pana, tej diecezji, w nam bliskich parafiach białostocczyzny, ale i tej misyjnej. Pan chce, aby Jego Słowo docierało 'aż po krańce świata'. Niech realizacja tego zadania staje się naszą troską i naszą odpowiedzialnością.

- Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

  • W tym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Wiesław Gieniusz

Polećmy go Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niech mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.