• Dziś:

- VI Niedziela Wielkanocna. O godz. 11.00 Uroczystość I Komunii Świętej dzieci klas III szkoły podstawowej naszej parafii. Życzymy i modlimy się, aby ten dzień zapadł głęboko w pamięć tych dzieci i owocował w ich życiu przyjaźnią z Chrystusem.

- Wczoraj ks. Abp Edward Ozorowski udzielił Sakramentu Bierzmowania 41 młodym naszym parafianom. Niech korzystają owocnie z Darów Ducha św. i biorą na siebie odpowiedzialność za przyszłość Kościoła.

  • W tym tygodniu:

- 8.05. - Wtorek - Uroczystość św. Stanisława Bp M., głównego Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. Abp Seniora Stanisława Szymeckiego. Dostojnego Solenizanta polecajmy Bogu w modlitwach.

- 11.05. - Piątek - Rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha św. Za udział w Nowennie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

- 7-9.05. - Od poniedziałku do środy dni modlitw o dobre urodzaje. Módlmy się, aby Bóg pobłogosławił pracy rolników i zapewnił wszystkim dostatek chleba. Módlmy się również za siebie nawzajem, abyśmy te plony dzielili tak, by na ziemi nie zabrakło pożywienia.

- Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Gratulujemy dzieciom z Bobrownik inicjatywy zaproszenia na Majowe wszystkich mieszkańców na specjalnie przygotowanych przez dzieci i dostarczonych do każdego domu zaproszeniach.

- Ks. Tomasz wraz z ministrantami dziękują mieszkańcom Bobrownik, na ręce Sołtysa za życzliwe przyjęcie w minioną sobotę.

- Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w sprzątanie kościoła i jego otoczenia: rodzicom młodzieży do Bierzmowania, rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych, niezawodnym parafianom.

- Na Radio Maryja w kwietniu zebrano i wysłano 613 zł..

  • Za tydzień:

- Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

- Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci, które przed rokiem przyjęły I Komunię św.. Spowiedź dzieci w sobotę od godz. 17.30.

- 13 maja kolejna rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy wieczorem do kościoła. Po Mszy św. Nabożeństwo Majowe i procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej dookoła kościoła. Na zakończenie będzie można oddać cześć relikwiom świętych pastuszków fatimskich: Franciszkowi i Hiacyncie.

- Za tydzień w II-gą niedziele maja prosimy o ofiary na dalsze prace w naszym kościele.

- Przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na rzecz fundacji 'Pomóż im', organizującej domowe hospicjum dla dzieci cierpiących na chorobę nowotworową.

  • W tym tygodniu odszedł do wieczności:

+ Jerzy Trochim

Polećmy go Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niech mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.